Atviros laboratorijos diena

Šiandien ketvirtokų klasėje veikė atvira laboratorija. Nuo pat ankstyvo ryto mus lankė smalsūs, drąsūs, norintys išbandyti naujoves draugai ir kaimynai. Labai džiaugiamės visais savo svečiais. Mus aplankiusios mokytojos pasimokė ir pažadėjo, kad kai kuriuos eksperimentus išbandys su savo anūkėliais namuose. Priešmokyklinės klasės mokinukai,  antrokai, pirmokai ir trečiokai su dideliu susidomėjimu stebėjo ketvirtokų demonstruojamus bandymus ir eksperimentus. Žavėjosi spalvotų burbuliukų šokiu  lavos lempos viduje, džiaugėsi spalvotų vulkanų išsiveržimu, stebėjo po vandeniu neužgęstančią žvakę, spalvotą lietutį.  Vėliau patys aktyviai išbandė įvairias laboratorijos veiklas: padėjo pražysti popieriaus gėlytėms, tapė fantastiškus paveikslus pieno ir dažų pagalba, atgaivino spalvotas kirmėlytes, sužinojo ir išbandė ką gali prieskoniai, kodėl cinamonas neleidžia sušlapti piršteliams, demonstravo drąsą išbandydami tris eksperimentus su vandeniu. Daugiausiai emocijų teikė muilo burbulų pūtimas ant stalo, visi varžėsi – kieno burbulas didesnis, kam pavyks išpūsti burbulą kito burbulo viduje. Diena greitai prabėgo, bet tikimės, kad įspūdžiai išliks ilgesniam laikui.

Skip to content