Karjeros diena gimnazijoje

Gegužės 26 dieną gimnazijoje pamokos vyko neįprastai- mokytojais tapo buvę gimnazijos mokiniai. Svečiuose sulaukėme Monikos, Rūtos, Sigutės, Rugilės, Linos, Domanto ir Klaudijos. Diena prasidėjo mokyklos merginas sutraukusiu praktiniu mokymu ,,Grožis- tai pasitikėjimas savimi“. 5- IIg klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti netradicinėse pamokose ,,Norvegų kalbos pradžiamokslis‘, ,,Policijos akademija“, ,,Gamta ir mokslas“, ,,Auksinė istorija“, ,,Statybos inžinerija paprasčiau“, ,,Audito ir kontrolės metodika“. Užsiėmimų metu mokiniai atliko eksperimentus, dalyvavo protmūšyje, susipažino su policijos darbo specifika ir darbo priemonėmis. Mokytojo rūbą pasimatavę buvę gimnazijos abiturientai apžiūrėjo atnaujintas mokyklos erdves, kabinetus, pabendravo prie kavos puodelio su buvusiais savo mokytojais.

Skip to content