Karjeros diena

Siekiant suteikti mokiniams informacijos apie įvairias profesijas ir padėti jiems kurti  viziją dėl savo ateities karjeros kovo 22 dieną Kalvarijos sav. Sangrūdos pagrindinėje mokykloje vyko karjeros diena. Su mokiniais apie profesijas kalbėjo Marijampolės profesinio rengimo centro kirpėjų, siuvėjų, apdailininkų, automechanikų, mechatronikos ir kelininkų melioratorių profesijos mokytojai bei centro karjeros specialistė. Renginio metu buvo pristatytos ir  įvairios profesijos, o mokiniai turėjo galimybę ne tik gauti informacijos, bet ir susitikti su specialistais iš įvairių sričių, gauti individualias konsultacijas.

Pasidaliję savo karjeros patirtimi, iššūkiais ir sėkmės istorijomis, profesijų mokytojai galėjo padėti mokiniams geriau suprasti, kokią profesiją jie norėtų pasirinkti, kaip  galėtų pasiekti savo tikslų. Tai svarbus žingsnis siekiant užtikrinti, kad mokiniai būtų gerai informuoti ir parengti savo ateities profesiniam keliui.

Tokie renginiai taip pat skatina mokinių sąmoningumą dėl ateities  galimybių, skatina kūrybiškumą ir inovacijas bei padeda kurti ryšius su profesionaliai orientuotais asmenimis. Tokios karjeros dienos – puikus pavyzdys, kaip mokykla gali prisidėti prie mokinių karjeros rengimo ir jų ateities sėkmės.

Skip to content