Netradicinės vokiečių kalbos pamokos ,,Vokiečių kultūros pėdsakai jotvingių žemėje“

Netradicinės pamokos kitose erdvėse gali vykti ir su kitų mokyklų mokiniais! Mūsų mokyklos šeštokai, besimokantys vokiečių kalbos, rudenį lankėsi Druskininkų Saulės pagrindinėje mokykloje, o šįkart druskininkiečiai atvyko pas mus bendroms vokiečių kalbos veikloms. Po pažinties su mokykla vaikai aplankė Sangrūdos parką, senąsias vokiečių kapines Radiškės kaime, skaitė ir bandė išversti į lietuvių kalbą antkapių užrašus. Aštriosios Kirsnos dvare susipažino su dvaro istorija, apžiūrėjo dvaro teritoriją ir atliko vokiečių kalbos užduotis, susijusias su dvaru. Kelionę baigėme ant Rudaminos piliakalnio, grožėdamiesi gamtos vaizdais, mėgaudamiesi pyragais bei planuodami kitų mokslo metų bendras veiklas.

Mokytojos Rūta Pankienė ir Jūratė Stulpinienė

Skip to content