Cukraus detektyvai Sangrūdos pagrindinėje mokykloje

„Man buvo labai įdomu šiandien“, „Pasirodo, kad matematiniai veiksmai gali padėti perskaityti gaiviųjų gėrimų etiketes“, „ Aš sužinojau, kad gaivieji gėrimai nebūtinai yra sveiki“. Šiomis mintimis Sangrūdos pagrindinės mokyklos penktokai lapkričio 28 dieną apibendrino savo veiklas, įgyvendintas per integruotas patyrimines anglų kalbos, technologijų ir matematikos pamokas „Sugar Detectives“ (liet. k. Cukraus detektyvai) .

Technologijų pamokoje mokiniai bendradarbiaudami analizavo gaiviųjų gėrimų etiketes, svėrė cukrų, gamino mokomąjį stendą. Matematikos pamokoje mokiniai, dirbdami grupelėse, susipažino su amerikietiškąja uncija, atliko skaičiavimus ir juos vizualizavo. Anglų kalbos pamokoje gautą informaciją ir atliktus skaičiavimus mokiniai panaudojo, kad parengtų gaiviųjų gėrimų vartojimo rekomendacijas bendraamžiams.

Patyrimines veiklas ir idėjas pamokoms ruošė technologijų mokytoja Giedrė Knyzienė, matematikos mokytoja Aldona Dragūnienė ir anglų kalbos mokytoja Giedrė Guzavičienė.