Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų žaidynės „Draugaujame, žaidžiame, sportuojame“

 Lapkričio 30 d.  Kalvarijos sav. Sangrūdos pagrindinės mokyklos jungtinės IU/PU klasės vaikai dalyvavo Kalvarijos sporto centre vykusiose Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų žaidynėse „Draugaujame, žaidžiame, sportuojame“, kurias organizavo Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“.

Žaidynėse dalyvavo Kalvarijos sav. priešmokyklinių grupių vaikai. Komandos prisistatė, o vėliau atliko mankštą kartu su Kalvarijos gimnazijos priešmokyklinukais ir jų mokytoja Rasa Sukackiene. Renginio metu vaikų komandos aplankė keturias jų sveikatai labai svarbias  ,,salas”:  „Higiena“, „Sveikas maistas“, „Grūdinimasis“, „Judėjimas“. Čia atliko įvairias sportines užduotis. Žaidynių pabaigoje komandos išbandė nusiraminimo, atsipalaidavimo, meditacijos pratimus su Sangrūdos pagrindinės mokyklos mokytoja Irena Kaleininkiene.

Sugrįžome laimingi, pasivaišinę skania žolelių arbata, pasipildę gerų emocijų, apdovanoti dovanėlėmis ir padėkomis.

Dėkojame Kalvarijos vaikų lopšeliui-darželiui „Žilvitis” už suorganizuotas žaidynes ir puikiai praleistą laiką!