Popietė ,,Lai skamba lietuviškas žodis“

Kovo 29 d. Kalvarijos sav. Sangrūdos pagrindinėje mokykloje vyko dainų ir poezijos popietė ,,Lai skamba lietuviškas žodis“.  Tai buvo baigiamasis Lietuvių kalbos dienoms paminėti skirtas renginys, kurios vyko vasario – kovo mėnesiais.

„Lietuvių kalbos dienų“ renginiai – būdas skatinti vaikus akyliau, pagarbiau žvelgti į vieną seniausių, unikaliausių, gramatikos požiūriu – sunkiausių kalbų pasaulyje. O prie tauraus lietuviško žodžio virpėjimo, skambėjimo su mokiniais galime prisiliesti pačiais įdomiausiais būdais.

Vertėtų nepamirši, kad kalba pirmiausia yra žmonės. Tam, kad kalba būtų gyva,  ją turi kažkas vartoti. Didžiąją įtaką lietuvių kalbai daro toli gražu ne kalbininkai, o tie, kas kiekvieną dieną gatvėje kalba lietuviškai, kas savo vaikus moko lietuviškai ir tai daro iš meilės, o ne iš pareigos.

Skip to content