„Rovė rovė neišrovė…“

Krinta lapas uosio,
Krinta lapas klevo-
Dėdė Rudenėlis
Žemėn atkeliavo.
(V. Nemunėlis)

Atkeliavęs Rudenėlis dovanoja mums daug gėrybių ir spalvotų akimirkų!

O Sangrūdos mokyklos pradinių klasių mokiniai spalio 26 dieną mokyklos bendruomenei padovanojo nuotaikingą Rudenėlio šventę „Rovė rovė neišrovė…“, kurioje grožėjomės tėvelių ir mokinių kurtais darbeliais iš rudens gėrybių, susipažinome su dėde Derliumi ir jo palydovais, dainavome ir šokome. Dramos būrelio nariai pristatė vaidinimą „Ropė“ naujoviškai. Šventės pabaigoje vaišinomės gardžia moliūgų sriuba, kvapnia žolelių arbata ir nuostabiausiais naminiais pyragais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams, pagalbininkams, rėmėjams ir žiūrovams!

Linkime rudeniškos ramybės ir švelnaus lapų ošimo garsų….

Pradinių klasių mokytojos.